O nas

O nas

O nas

Zakład Piekarnia-Cukiernia s.c. Monika i Dariusz Jędrzejczak powstał w 1981 roku, w małej miejscowości Skórkowice w powiecie opoczyńskim, jako rodzinna firma. Pierwszym właścicielem i założycielem, wówczas samej piekarni, był Jan Perdas. Od 1999 roku firmę przejęło młodsze pokolenie- Monika i Dariusz Jędrzejczak.

Pierwotnie zakład funkcjonował jako piekarnia, jednak dzięki zaangażowaniu właścicieli i młodej kadrze pracowników firma się rozwijała, wprowadzając coraz to nowsze produkty spełniające oczekiwania klientów. Idąc w tym kierunku, w 2004 roku rozpoczęto produkcję ciast i ciastek. Stale rosnący popyt na wyroby piekarnicze i ciastkarskie doprowadził do rozbudowy zakładu. Nowy zakład spełnia wszelkie wymogi sanitarne, co zapewnia bezpieczną dla zdrowia żywność.

Pieczywo-chleb produkowany jest wyłącznie na naturalnym zakwasie bez żadnych polepszaczy. Klienci w dzisiejszych czasach bardzo cenią zdrową żywność, a nasza firma ją zapewnia. Produkcja ciast i ciastek opiera się wyłącznie na sprawdzonych domowych recepturach z naturalnych surowców najwyższej jakości. Aby sprostać oczekiwaniom klientów, nasza firma ciągle poszerza asortyment produktów i dalej się rozbudowuje.


Naturalny smak wiejskiego chleba i domowe ciasto sprawiają, że oferowane wyroby są bardzo chętnie kupowane na lokalnym i powiatowym rynku. Firma posiada swoje sklepy i szeroką sieć kontrahentów. Nasze wypieki można znaleźć na stołach wielu uroczystości okolicznościowych ( wesela, komunie, chrzciny itp.).
Wyroby firmy M. D. Jędrzejczak cieszą się coraz większym uznaniem, gdyż ich wysoka jakość i walory smakowe doskonale podkreślają atmosferę rodzinnego domu